Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Další služby

Festival fantazie poskytuje rozsáhlé služby. Kromě DopravyUbytování, Občerstvení a stravování a Informačních služeb i další služby zde popsané. Nebojte se je využít, na základě ohlasů je budeme postupně vylepšovat a rozšiřovat, abyste na festivalu mohli strávit skvělý prodloužený víkend.

Zdravotník, lékárnička

Na festivalu je stanoviště zdravotní služby v deskové herně v 1. patře Sportovní Haly. Disponuje potřebnými znalostmi, vybavenou lékárničkou. Za využití zdravotní služby se neplatí, naopak veškeré případy poranění, nevolnosti či dalších zdravotních problémů konzultujte se zdravotní službou.

Šatna, ztráty a nálezy

Šatna slouží pro odkládání batohů, bund apod. Za věci odložené mimo šatnu neručíme. Odkládání batohů a spacáků a zimních bund apod. v programových prostorách conu je zakázáno. Šatna je zdarma a je otevřena po celou otvírací dobu festivalu. Šatna zároveň slouží jako ztráty a nálezy. V šatně si rovněž můžete nechat nabít mobil, baterky apod.

Praní a žehlení

V šatně na krátkém balkoně Sokolovny si můžete nechat vyprat své oblečení, usušit a nechat vyžehlit nebo si vyžehlit sami. Ceník a podrobnosti služeb najdete na místě.

Dětský koutek, hlídání dětí

Nabízíme možnost nechat si pohlídat a zabavit děti. V době 9-13 hodin v pokoji 8 v Sokolovně v podkroví (první dveře vpravo na krátkém balkóně = šatna a nahoru po dřevěných schodech) se o vaše děti postará studentka speciální pedagogiky. Děti pohlídá (bez právních garancí, pouze s morální garancí) a zabaví. Kreslením, vystřihováním (pro starší), hraním s hračkami všeho druhu a stavebnicemi. K dispozici je i televize s DVD přehrávačem, ... Od 14 hodin cca do 15.30 chodí s dětmi do kina na animované filmy, dabované česky (pro děti místenky zdarma).
Odpolední dostupnost služby zatím negarantujeme, záleží na situaci. Jednáme o možnosti odvést odpoledne vaše děti do mateřské školky, která je umístěna pár desítek metrů od festivalových budov. Více informací později zde nebo na festivalu.

Služby pro tisk, přednášející apod.

  • počítače s připojením na internet
  • skenování
  • kopírování a tisk textů pro přednášku nebo soutěž, tisk čb plakátků (jen celkově světlých, žádné tmavé plochy!) pro propagaci přednášky, v rozumném množství zdarma

Služba je umístěna v Tiskovém a technickém centru v přízemí Sokolovny (křízem přes hernu). Technici na požádání pomohou. Ubezpečte se, že na vašich flash USB discích a dalších datových nosičích nejsou viry!

Pumpička

Nafukovat pusou velkou matraci je náročné. Nabízíme k zapůjčení rychlopumpu na vchodech do všech budov s ubytováním ve spacáku. Po použití vraťte obratem na vchod nebo předejte tento vzkaz s pumpou! Pumpu budou potřebovat i další účastníci.

Půjčovna sportovních a dalších pomůcek

Pro ty, kteří se chtějí protáhnout, nabízíme:

- kola pro výlet do okolí
- míč fotbalový/volejbalový
- badmintonové rakety
- deštníky

Kola, míče, badminton budou ke krátkodobému zapůjčení v šatně (u kol jen klíče od řetězů, kola jsou v bočním vestibulu). Kola nebudou žádný zázrak, ale pro krátkou vyjížďku do okolí nebo se dojet vykoupat na přehradu určitě postačí. Doporučujeme se podívat na cykloweby z okolí, např. Cykloweb Chotěboř.

Deštníky poslouží při dešti pro přesun pouze mezi programovými budovami v Chotěboři, půjčit si je můžete u vchodové služby programových budov FF. Deštníky nám vracejte okamžitě po příchodu do další budovy. Neodnášejte deštníky do ubytovacích budov! Samozřejmě doporučujeme se nespoléhat na půjčovnu, v případě špatného počasí si noste svůj deštník, půjčovna je jen poslední záchrana.

Prodej knih, her, figurek, triček, DVD, CD...

Díky spolupráci s partnery si můžete na FF nakoupit zajímavé zboží s festivalovými slevami. Knihy, hry, figurky, trička, DVD s filmy, CD se soundtracky, fantasy a anime doplňky, placky ... Prodej knih, CD a figurek a fantasy zboží probíhá v místnosti číslo 8 (akvárium) v přízemí KD Junior. Pod taktovkou Daemon a XY. Do haly se přesouvá prodej deskových her Albi, Mindok, Piatnik a Svět deskových her, prodej karetních a figurkových her Mephit, prodej a výroba placek Button Factory, prodej fantasy doplňků Fantasy Shop. V Sokolovně zůstává prodej figurek a anime doplňků Sběratelský ráj, prodej PC her a přísušenství Gamehouse.