Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Filmy

Nepřekonatelný filmový zážitek, úžasná atmosféra - projekce v kině plném fanoušků. Na novém plátně, s novým zvukem a novým 2K projektorem! Až 5 filmů denně (11 - akční, 14 - animovaný, 17 - fantasy, 20 - sci-fi, 23 - horor).

Předpremiéry, speciální premiéry

Připravujeme

Filmy

Název Den Hodina Formát
Hobit: Neočekávaná cesta 29.6. 11 kino E+S
Star Trek: Do temnoty     kino E+S

Rezerva

Název Den Hodina Formát
       

 

Vysvětlivky

Tučné písmo - zajištěno, normální písmo - řešíme, kurzíva - nepravděpodobné.

Žánr: Sci-fi, fantasy, historické, horory, dětské/animované, akční, ostatní.

E+S = anglicky s českými titulky. O+S = originální jazyk s českými titulky. M = mateřský jazyk FF = česky.

Projekce jsou jednak v kině, které prošlo digitalizací a má nové plátno, jednak v zatemněných sálech na plátno nejméně 2,6 metru široké, s pomocí vysoce svítivých digitálních projektorů. V každém sále je silná zvuková aparatura. Věřte, že sledovat film (nebo seriálovou epizodu a TV dokument) na obrazovce počítače doma nebo ve společnosti dalších fanoušků na plátně je dost velký rozdíl a přijeďte si vychutnat projekce fantastických filmů od léta 2012.

Místenky

Projekce filmů v kině jsou s místenkami. Prodej místenek po celou dobu festivalu zajišťuje recepce a prodejní okénko = pokladna kina. Ceny místenek jsou 30-40 Kč na běžné filmy, 60 Kč na žhavé novinky. Místenky nejsou na konkrétní místo, jsou prodávané jen v počtu sedadel kina. Místenky slouží k pokrytí poměrně vysokých nákladů na filmy a pronájem kina s promítačem, také pro zvýšení pohodlí. Více.

Polštářek pro posezení

Pro pohodlnější posezení si můžete na recepci zapůjčit měkkou podložku zdarma (na zálohu) nebo měkký polštářek za 10 Kč (+ záloha) na jeden film.