Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Novinky FF 2014

Hlavní novinky k 19. ročníku Festivalu fantazie

č. 1: Rozšíření programu do hotelu Fantazie

CraFFtcon (Minecraft + YouTube) a LegendCon (League of Legends) proběhnou v nově upravených prostorách hotelu Fantazie (u zámku), s nižším vstupným. Novou programovou linií kromě LegendConu je rovněž RPG a sublinie DoctorCon (Doctor Who) a Vampire Diaries. Vrací se sublinie SupernaturalCon.

č. 2. Změny a rozšíření ubytování

Opět máme k dispozici Geofond (30 internátních lůžek v přírodním areálu). Nově zařazujeme spacáky v hotelu Fantazie (v suterénních místnostech na vojenských postelích). Přesouváme lůžka do přístavby Obchodní Akademie/ZŠ Buttulova, čímž zvětšujeme kapacitu spacákového ubytování ZŠ Smetanova o 6 tříd. Zvažujeme ZŠ Buttulova zejména pro LegendCon a CraFFtcon.

č. 3. Rozšíření stravování a občerstvení

Širší sortiment občerstvení včetně více druhů teplých jídel, hoFFpoda v hotelu Fantazie, upravená organizace pro rychlejší obsluhu, další nové vybavení.

č. 4. Nové služby

V ZŠ Smetanova bude šatna pro cosplayery - vyčleněná třída se stoly a věšáky, kde si bude možné nechat kostým a převlékat se.

č. 5. Změny vstupného

Zlevňujeme první a poslední den a vstupné na celý FF při platbě předem. Zdražujeme soboty a vstupné na celý FF při platbě od 1. 6., místenky na některé filmy.

Další novinky

- Noví partneři a prodejci s širokou nabídkou programu a zboží.

- Vylepšená organizace, lépe vyškolení pořadatelé.